Svet-Stranek.cz
Na co "VY" nemáte čas, uděláme my za "VÁS"
Trávníček Martin, DiS.

Úvodní stránka:Na co "VY" nemáte čas, uděláme my za "VÁS"

Úvodní stránka

Údržba Vašeho domu a zahrady, vysokotlaké čištění povrchů, stavební práce a rekonstrukce bytových objektů, zemní a výkopové práce minibagrem
Vítejte na stránkách naší firmy, která nabízí profesionální vysokotlaké čištění, údržbu zahradních ploch a zároveň bazarový prodej vysokotlaké a zahradní techniky. Zároveň provádíme veškeré přípravné, dokončovací, stavební a zednické práce.

Nabízíme také zemní a výkopové práce s minibagrem.

Jsme soukromá firma působící převážně v oblasti Jihočeského kraje (není podmínkou). Pro čištění kamenných ploch, fasád, chodníků, dlažeb, vozidel, zemědělských objektů, strojů, atd. používáme profesionální vysokotlaké čističe značky Kärcher s širokou škálou příslušenství, jako jsou nejrůznější mycí nástavce a trysky, nastavitelné tlakové hadice a podobně. Tlakové parametry těchto zařízení a nastavitelné tlakové hadice umožňují rychlé a bezpečné umytí.

Filozofie naší firmy je postavena na uspokojení požadavků a potřeb zákazníka tak, aby nedocházelo ke zbytečnému narušení jeho soukromí a běžného chodu domácnosti. Je naším prvořadým cílem poskytovat provádění našich služeb ve vysoké kvalitě a za příznivé ceny.

Nabízíme Vám naše zkušenosti, zdarma Vám rádi poskytneme odborné a technické poradenství, zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku na místě a nabídneme optimální řešení. Samozřejmostí je minimální náročnost z Vaší strany na úklid, zakrývání, olepování.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete s důvěrou obrátit. Věříme, že si z naší nabídky prací vyberete. Zaručujeme odpovědnost, kvalitu, dodržení termínu a ceny.
návštěvníků stránky
celkem6 992
tento týden14
dnes5